Football Fixtures | Sky Sports



Beaconsfield

0

0

15:00



Gosport Borough




Chesham

0

0

15:00



Swindon Supermarine




Dorchester

0

0

15:00



Metropolitan Police




Hartley Wintney

0

0

15:00



Hanwell Town




Poole Town

0

0

15:00



Hendon




Truro City

0

0

15:00



North Leigh




Weston-s-Mare

0

0

15:00



Salisbury FC




Winchester City

0

0

15:00



Tiverton Town




Yate

0

0

15:00



Harrow Borough




Chippenham Town

P

P

15:00



Welling United




Dartford

0

0

15:00



Braintree Town




Dulwich Hamlet

0

0

15:00



Hampton & Richmond




Eastbourne Borough

0

0

15:00



Cheshunt




Havant and Waterlooville

0

0

15:00



Hemel Hempstead




Hungerford Town

0

0

15:00



Worthing




Slough

0

0

15:00



St Albans




Tonbridge Angels

0

0

15:00



Bath City




Weymouth

P

P

15:00



Concord Rangers




Blyth Spartans

0

0

15:00



AFC Telford United




Brackley Town

0

0

15:00



Kettering Town




Chester FC

0

0

15:00



Bradford PA




Farsley

0

0

15:00



Banbury




Kidderminster Harriers

0

0

15:00



Darlington




Kings Lynn Town

P

P

15:00



AFC Fylde




Leamington

0

0

15:00



Scarborough Athletic




Peterborough Sports

0

0

15:00



Boston United




Southport

0

0

15:00



Chorley




Spennymoor Town

0

0

15:00



Gloucester




Krakow

0

0

14:00



Jagiellonia Bialystok




Pogon Szczecin

0

0

16:30



Gornik Zabrze




Mechelen

0

0

15:00



Zulte-Waregem




Cercle Brugge KSV

0

0

17:15



Oud-Heverlee Leuven




RFC Seraing

0

0

17:15



Sint-Truidense VV




KAS Eupen

0

0

19:45



Standard Liege




Newtown AFC

0

0

12:30



Airbus UK Broughton




Caernarfon Town

0

0

14:30



Penybont




Flint Town United

0

0

14:30



Haverfordwest County




The New Saints FC

0

0

17:15



Cardiff Metropolitan University




FC Porto

0

0

18:00



Pacos Ferreira




Sporting Lisbon

0

0

20:30



Vitoria de Guimaraes




Ashton Utd

0

0

15:00



Nantwich Town




Bamber Bridge

0

0

15:00



Radcliffe




Belper Town

0

0

15:00



Gainsborough Trinity




Guiseley

0

0

15:00



Warrington Town




Lancaster City

0

0

15:00



Stafford Rangers




Marske Utd

0

0

15:00



Atherton Collieries




Morpeth Town

0

0

15:00



Marine




Stalybridge

0

0

15:00



FC United of Manchester




Margate

0

0

13:00



Bognor Regis Town




Bowers & Pitsea

0

0

15:00



Carshalton Athletic




Brightlingsea Regent

0

0

15:00



Lewes




Canvey Island

0

0

15:00



Bishops Stortford




Corinthian Casuals

0

0

15:00



Herne Bay




Cray Wanderers

0

0

15:00



Aveley




Enfield Town

0

0

15:00



Hastings United




Haringey Borough

0

0

15:00



Folkestone Invicta




Hornchurch

0

0

15:00



Wingate & Finchley




Horsham

0

0

15:00



Potters Bar Town




Kingstonian

0

0

15:00



Billericay Town




Cittadella

0

0

13:00



Hate it




Südtirol

0

0

13:00



Cagliari




Frosinone

0

0

15:15



Perugia




Atromitos Athens

0

0

17:00



Aris Thessaloniki




PAOK Thessaloniki

0

0

19:00



PAS Giannina




Mezokovesd Zsory

0

0

13:45



Kecskemeti TE




Puskas FC

0

0

16:00



Kisvárda




Zalaegerszegi TE

0

0

18:30



Ujpesti Football Club






Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *